E-Ticaret WhatsApp Grupları


E-Ticaret WhatsApp Grupları Kategorisindeki WhatsApp Grupları Listesi.
Bu kategoriye daha fazla WhatsApp Grubu ekleyebilirsiniz! Yeni Kanal Ekle

Filtreleme

E-Ticaret WhatsApp Grupları

İnternet üzerinden ticaret yapıyor musunuz? Ürünlerinizi siteler aracılığıyla satıyor musunuz?

Ya da internetten daha önce hiç ürün aldınız mı ya da internette sitelerden hiç ürünlere en azından baktınız mı?

Ya da söyle soralım hiç WhatsApp'dan ürün baktınız mı ya da satacağınız ürünleri WhatsApp’a koydunuz mu?

Eğer internet aracılığıyla ürün satıyorsanız bilirsiniz ki reklam sizin için her şeydir. Eğer iyi ve kaliteli bir şekilde reklamlarınız varsa ürünlerinizin kalitesi artar, reklam aracılığıyla ürünlerinden birçok kişinin haberdar olmasını sağlarsınız.

Ve eğer doğru bir reklam yaptıysanız bilirsiniz ki ikinci aşama yani o reklamınızın tüm herkes tarafından duyulması için tabiri caizse reklamınızın da reklamını yaptırmanız gerekir.

Bu yüzden de güvenilir sitelere reklamlarınızı atar, ürünlerinizi tanıtmaya çabalarsınız. Ama dediğimiz gibi reklamınızı koyduğunu sitenin de çok fazla kişi tarafından bilinen ve güvenilir olması sizin açınızdan çok önemli olmalıdır. Çünkü ne kadar kaliteli, çok fazla insanın tıkladığı bir sitede reklamınız yayınlanırsa o kadar kişi de sizin ürünlerinizi tanıyacaktır.

Ya da internetten ürün almayı seven biri misiniz?

Elbette alacağınız ürünün ilk başta reklamlarını görürsünüz. Sonrasında ürünün kendi satış sitesine gider ve ürünü inceler, kullanıcı yorumlarını ve ürünü yapan firmayı incelersiniz ya da incelemelisiniz mutlaka.

Bu şekilde alacağınız ya da mera ettiğiniz ürün hakkında fikir edinirsiniz. Bir de sizin için bir alıcı olarak en önem verdiğiniz durumlardan biri de eminiz ki o ürünün reklamını nerede gördüğünüzdür.

Eğer merak ettiğiniz, ilginizi çeken ürünün reklamını sıkça girdiğiniz ve güvenilir olduğunu bildiğiniz bir sitede görürseniz elbette o siteye olduğu gibi o ürüne de güveniniz artar.

Bu yüzden alıcı ya da satıcı olun bir reklamın güvenilir sitelerde yayımlanması sizin açınızdan çok önemlidir.

Peki, hiç bir ürünü satmak için WhatsApp gruplarına koydunuz mu? Ya da hiç bir ürünü almak için WhatsApp gruplarını gezindiniz mi?

Bu duymadığınız bir durum olabilir, halen WhatsApp uygulaması kullanıcısı olsanız bile. Çünkü internet aracılığıyla alım ve satım bile daha yeni başlamışken WhatsApp’da bunu duymamış olabilirsiniz.

Ama artık gelişen teknoloji sayesinde artık WhatsApp uygulamasından da alım veya satım yapabilmeniz mümkün. Hem de uygulama WhatsApp olduğu için gayet güvenilir bir şekilde hareket etmeniz incelemeniz mümkün.


WHATSAPP VE E - TİCARET

WhatsApp üzerinden alım satım yapabilirsiniz derken tabii ki ücret ödeyip WhatsApp üzerinde işlem yapmıyorsunuz.

Sadece almak istediğiniz ya da fiyatlarını, kalitesini beğendiğiniz ürünü e – ticaret aracılığıyla bulabilirsiniz ve beğendiğiniz ürünün satıldığı ana siteyi bularak satın alabilirsiniz. Ne kadar kolay oldu değil mi?

Ya da internet aracılığıyla ürün satan bir firma mısınız? Neden en güvenilir uygulama olan WhatsApp ’da ürünlerinizi müşterilerinizle buluşturmayasınız ki?

WhatsApp uygulaması ve uygulamasının içinde olan birçok özellik sayesinde artık ürünlerinizi en iyi platformda tanıtma fırsatı bulabilirsiniz.

 

ÜRÜN SATICILARI İÇİN E – TİCARET WHATSAPP AVANTAJLARI NELERDİR?

Birçok ürününüzü tanıtabilirsiniz.

WhatsApp E-Ticaret grupları sayesinde ya kendi ürünlerinizi tanıtmak için yepyeni ve tamamen kendinize ait bir e – ticaret grubu kurabilirsiniz ya da var olan e WhatsApp E-Ticaret gruplarına ürünlerinizin veya sitenizin reklamlarını yaptırabilmeniz artık çok kolay.

Müşterinizin isteklerine uygun ürünler siz de!

WhatsApp E-Ticaret grupları ve müşteri yorumları sayesinde müşterilerinizin isteklerine bağlı yeni ürünler geliştirebilirsiniz.

Müşterilerinize uygun ürünler tasarladıkça ve ürettikçe hem müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz hem de bu sayede ürünlerinizi kolayca satışa çıkarabilirsiniz.

İşte bu kadar basit!

Müşteriler nerede siz orada!

Artık WhatsApp E-Ticaret grupları sayesinde artık müşterilerin olduğu popüler gruplara ürünlerinizi koyarak müşterilerinizi kolayca bulabilirsiniz.

Bu sayede hem ürünlerinizi tanıtıp hem de satışlarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İyi ki WhatsApp E-Ticaret grupları var!

 

ALIŞVERİŞ YAPMAK İSTEYENLER İÇİN WHATSAPP E–TİCARET AVANTAJLARI NELERDİR?

İstediğiniz ürünler parmağınızın ucunda!

Artık WhatsApp E-Ticaret grupları sayesinde istediğiniz ürünleri sayesinde kolayca bulup takibini yapabilirsiniz.

Bu sayede artık bulamayacağınız ürün kalmayacak!

Kampanya mı o da ne?

WhatsApp E-Ticaret grupları sayesinde artık kampanyaya giren, indirim yapılan ürünlerinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bazen ürünlerin indirimleri pek fazla yerde gösterilmiyor o yüzden de siz indirimi fark edemeyebilirsiniz. Bu E- ticaret gruplarıyla artık mümkün!

Artık istediğiniz e – ticaret WhatsApp grupları sayesinde istediğiniz ürünlerin, kıyafet, elektronik ya da siz her ne isterseniz artık tüm ürünleri bulup kampanyalarını takip etmeniz mümkün.